logo

Rejestracja

Dane personalne
Dane konta
Dane do weryfikacji w Centralnym Rejestrze Lekarzy

Poniżej mogą Państwo zaznaczyć w jaki sposób chcą otrzymywać od Sanofi–Aventis Sp. z o.o. informacje handlowe i marketingowe dotyczące produktów i działalności Grupy Sanofi. Jeżeli taki kontakt ma odbywać się z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (czyli przez telefon lub na adres e-mail) musimy, z uwagi na wymagania prawne, otrzymać od Państwa jednoznaczną zgodę na takie działania. Zaznaczamy, że zgoda na kontakt mailowy lub SMS/MMS, obejmuje także wiadomości wysyłane automatycznie. Możemy stosować profilowanie w celu dopasowania treści komunikatów do Państwa potrzeb i zainteresowań, jednak w każdej chwili mogą Państwo złożyć sprzeciw wobec dalszego profilowania

Administratorem danych osobowych użytkowników portalu Sanofidlalekarzy.pl jest Sanofi–Aventis Sp. z o.o. Przesłanie formularza rejestracji oznacza udzielenie nam zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu zapewnienia Państwu możliwości korzystania z wszystkich funkcjonalności portalu. Zarówno zgoda na przetwarzanie danych, jak i powyższa zgoda na formy komunikacji marketingowej jest dobrowolna i może być odwołana w dowolnym momencie. Odwołanie takiej zgody nie będzie miało jednak wpływu na legalność naszych wcześniejszych działań podejmowanych na jej podstawie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce Prywatności. Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

Witamy na platformie logo
Wejście do serwisu dla lekarzy Sanofidlalekarzy.pl wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk NIE.

Oświadczam, że jestem lekarzem medycyny.
NIE