logo

Sanofi ATTD 2020 Sympozjum: „Precyzyjne cele, spersonalizowane ścieżki: cyfrowe podejście do leczenia cukrzycy”

19-05-2020

 

Podczas 13. dorocznej konferencji ATTD zgromadziło się ponad 3 800 pracowników służby zdrowia z całego świata, koncentrując się na najnowszych osiągnięciach w zakresie technologii i działań terapeutycznych w dziedzinie cukrzycy. Z wielką przyjemnością zapraszamy do obejrzenia nagrania z sympozjum Sanofi, chcąc podzielić się z Państwem naszym sukcesem podczas tego inspirującego i dynamicznego spotkania.

Powitanie i wprowadzenie - prof. Tadej Batellino

Profesor Tadej Battelino przywitał uczestników, rozpoczął sympozjum od pytania, jak ważne dla poprawy leczenia cukrzycy są dane pochodzące z systemów ciągłego monitorowanie glikemii (CGM) i integracja tych danych z  informacjami na temat dawek insuliny pozyskiwanych ze wstrzykiwaczy insulinowych. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami i zapraszamy do obejrzenia reszty wykładów z Sesji Sanofi podczas ATTD 2020 w Madycie.


MAT-PL-2001040-1.0-09/2020

Kontakt z Przedstawicielem Medycznym
Witamy na platformie logo
Wejście do serwisu dla lekarzy Sanofidlalekarzy.pl wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk NIE.

Oświadczam, że jestem lekarzem medycyny.
NIE