logo

Zapraszamy do kontaktu z KAM Sanofi

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Sanofi-Aventis Sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z realizacją zamówionego kontaktu KAM Sanofi-Aventis Sp. z o.o. Szczegółowa informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Sanofi-Aventis Sp. o.o. jest dostępna tutaj. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

 

Jeżeli w przyszłości chciałaby/by Pani/Pan pozostać w kontakcie ze spółkami Sanofi i otrzymywać materiały edukacyjne oraz informacyjne, w tym informacje handlowe, dedykowane dla osób wykonujących zawody medyczne może Pani/Pan zarejestrować się w wspólnej bazie kontaktowej spółek Sanofi-Aventis Sp. z o.o., Opella Healthcare Poland sp. z o.o. i Sanofi Pasteur sp. z o.o. (dalej jako „spółki Sanofi”). W przypadku takiej rejestracji, Pani/Pana dane osobowe zostaną wprowadzone do wspólnej bazy spółek Sanofi. Oznacza to, że spółki Sanofi jako administratorzy będą mogły przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celach kontaktowych, w tym w celu dostarczania Pani/Panu zamówionych materiałów edukacyjnych i informacyjnych. Spółki Sanofi mogą stosować profilowanie w celu dostosowania komunikacji do Pani/Pana zainteresowań i potrzeb, jednak w dowolnym momencie można wyrazić sprzeciw wobec takiego profilowania. Rejestracja w bazie kontaktowej spółek Sanofi i udzielenie zgód w zakresie form takiego kontaktu jest całkowicie dobrowolna. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych w bazie kontaktowej spółek Sanofi jest dostępna tutaj.  Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z treścią tej informacji.

W poniższej tabeli mogą Państwo zaznaczyć w jaki sposób chcą Państwo otrzymywać od spółek Sanofi materiały dedykowane dla osób wykonujących zawody medyczne. Zaznaczamy, że w przypadku komunikacji elektronicznej zgoda na kontakt mailowy, wiadomości SMS/MMS/komunikatory internetowe lub poprzez serwisy internetowe, obejmuje także wiadomości i komunikaty wyświetlane lub wysyłane automatycznie. Decyzję w zakresie zgód na kontakt za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych można zmienić w dowolnym momencie (w tym zmienić preferowaną formę kontaktu lub wycofać zgody na poszczególne kanały komunikacji), co nie będzie miało wpływu na legalność działań podejmowanych w oparciu o taką zgodę zanim została ona wycofana.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek Sanofi materiałów edukacyjnych, informacyjnych i marketingowych za pomocą:

Witamy na platformie logo
Wejście do serwisu dla lekarzy Sanofidlalekarzy.pl wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk NIE.

Oświadczam, że jestem lekarzem medycyny.
NIE